Webnoviny.sk

Pri šírení tlačových správ a produktových informácií je okrem zverejnenia na spravodajskom portáli Webnoviny.sk unikátnym prostriedkom sieť partnerských portálov Webnoviny.sk. Zverejnením na www.webnoviny.sk sa Vaše tlačové správy dostanú najširšej verejnosti.

Distribučná sieť - partnerské portály

Projekt Webnoviny.sk je jedinečný v tom, že okruh čitateľov správ nie je obmedzený len na čitateľov portálu Webnoviny.sk, ale k správam sa dostanú aj návštevníci desiatok partnerských portálov zmluvne preberajúcich obsah webnovín. K Vašim správam sa tak dostanú státisíce aktívnych užívateľov internetu, ktorí hľadajú aktuálne spravodajstvo. Vaše správy redakčne neupravujeme, to znamená, že je len na Vás, čo chcete Vašim súčasným či budúcim klientom povedať. Vaše správy zároveň odošleme všetkým odberateľom, ktorí majú aktivovaný e-mailový odber správ z portálu webnoviny.sk podľa kategórii.

Správu šírenú v sieti Webnoviny.sk je možné doplniť obrázkom, alebo logom spoločnosti, prípadne prezentačným videom či zvukovou nahrávkou.

Zoznam portálov, na ktorých sú rozširované tlačové správy v systéme Webnoviny.sk, zašleme obratom. Kontaktujte obchod@sita.sk.
Stiahnite si aktuálny cenník distribúcie PR správ.