• MANAŽÉRSKE PREHĽADY Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

  Manažérske prehľady

  Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

 • PR TOP Najširšia distribúcia PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na väčšinu TOP spravodajských portálov

  PR TOP

  Pripravili sme pre najširšiu distribúciu PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na TOP spravodajské weby v balíkoch PR TOP a PR OPTIMUM.

 • Portál je určený pre predstaviteľov energetických firiem a relevantných inštitúcií, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

  vEnergetike.sk

  Portál vEnergetike.sk je určený tak pre odbornú verejnosť, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

 • WEBNOVINY.SK Spravodajský portál SITA, ktorý vám ponúka seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

  Webnoviny.sk

  Spravodajský portál SITA, ktorý vám najrýchlejšie ponúkne seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

    Koaliční poslanci požiadali o mimoriadne rokovanie výboru o prezidentovi Kiskovi

    BRATISLAVA 26. septembra (SITA) - Parlamentný výbor pre nezlučiteľnosť funkcií bude v stredu rokovať o tom, či prezident SR Andrej Kiska v predvolebnej kampani neporušil zákon. O zvolanie mimoriadneho rokovania výboru požiadali koaliční poslanci v pondelok. Predseda výboru Martin Poliačik [...]    Zákon pre spotrebiteľov – časť 1.

    Na strednom Slovensku zostali po víchrici tisíce domácností bez elektriny
    Elektrárne zvyšujú bezpečnosť mochoveckých blokov    Nová recepcia v nemocnici Svidník bude slúžiť ako miesto prvého kontaktu

    VšZP rozoslala poistencom 614 tisíc výsledkov ročného zúčtovania
    Trebišovská nemocnica zriadila pre pacientov komunitné miestnosti    Od októbra sa sprísňujú podmienky v oblasti poskytovania úverov

    Bratislavská burza medzitýždenne oslabila o vyše päť bodov
    Na deň otvorených dverí do NBS zavítalo viac ako štyri tisíc návštevníkov

     http://foto.sita.sk/tempdir/5/36136077.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/5/36136072.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/5/36136067.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/5/36136062.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/5/36136057.jpg