• MANAŽÉRSKE PREHĽADY Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

  Manažérske prehľady

  Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

 • PR TOP Najširšia distribúcia PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na väčšinu TOP spravodajských portálov

  PR TOP

  Pripravili sme pre najširšiu distribúciu PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na TOP spravodajské weby v balíkoch PR TOP a PR OPTIMUM.

 • Portál je určený pre predstaviteľov energetických firiem a relevantných inštitúcií, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

  vEnergetike.sk

  Portál vEnergetike.sk je určený tak pre odbornú verejnosť, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

 • WEBNOVINY.SK Spravodajský portál SITA, ktorý vám ponúka seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

  Webnoviny.sk

  Spravodajský portál SITA, ktorý vám najrýchlejšie ponúkne seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

    Koaliční poslanci požiadali o mimoriadne rokovanie výboru o prezidentovi Kiskovi

    BRATISLAVA 26. septembra (SITA) - Parlamentný výbor pre nezlučiteľnosť funkcií bude v stredu rokovať o tom, či prezident SR Andrej Kiska v predvolebnej kampani neporušil zákon. O zvolanie mimoriadneho rokovania výboru požiadali koaliční poslanci v pondelok. Predseda výboru Martin Poliačik [...]    Energetici musia domácnostiam vrátiť peniaze. Niektorí teplári si účtovali viac, ako mali

    Povoľovacie procesy smerujúce k povoleniu spustenia tretieho bloku v Mochovciach pokračujú
    VOLEBNÝ ŠPECIÁL: Niektorí politici chcú v energetike zoštátňovať, iní zase ešte predávať    Počet obetí epidémie koronavírusu presiahol 1 600, z choroby sa dostalo vyše 9 000 ľudí

    Otázky a odpovede o koronavíruse
    Takmer sto škôl v Prešovskom kraji museli pre chorobnosť zatvoriť, v troch nemocniciach je zákaz návštev    Akciový index SAX medzitýždenne posilnil o 0,51 bodu

    Takmer celý výťažok z konkurzu Devín banky si rozdelí Fond ochrany vkladov a rezort financií
    Akciový trh v USA dosiahol druhý celotýždňový zisk za sebou

     http://foto.sita.sk/tempdir/0/40097022.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/0/40097017.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/0/40097007.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/0/40096987.jpg