• MANAŽÉRSKE PREHĽADY Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

  Manažérske prehľady

  Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

 • PR TOP Najširšia distribúcia PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na väčšinu TOP spravodajských portálov

  PR TOP

  Pripravili sme pre najširšiu distribúciu PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na TOP spravodajské weby v balíkoch PR TOP a PR OPTIMUM.

 • Portál je určený pre predstaviteľov energetických firiem a relevantných inštitúcií, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

  vEnergetike.sk

  Portál vEnergetike.sk je určený tak pre odbornú verejnosť, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

 • WEBNOVINY.SK Spravodajský portál SITA, ktorý vám ponúka seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

  Webnoviny.sk

  Spravodajský portál SITA, ktorý vám najrýchlejšie ponúkne seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

    Koaliční poslanci požiadali o mimoriadne rokovanie výboru o prezidentovi Kiskovi

    BRATISLAVA 26. septembra (SITA) - Parlamentný výbor pre nezlučiteľnosť funkcií bude v stredu rokovať o tom, či prezident SR Andrej Kiska v predvolebnej kampani neporušil zákon. O zvolanie mimoriadneho rokovania výboru požiadali koaliční poslanci v pondelok. Predseda výboru Martin Poliačik [...]    Ministrovi sa nepáčia vyjadrenia Naftogazu, dvíha varovný prst

    Foto: V Mochovciach bola znova polícia
    PODNIKATELIA: Priemysel potrebuje kompenzáciu vysokých cien elektriny    Protimonopolný úrad uložil mestu v Nitrianskom kraji pokutu za obmedzovanie súťaže v lekárenstve

    Nový prístup k liečbe cukrovky je nádejou na výrazné zlepšenie kvality života diabetikov
    Union bude finančne odmeňovať vyťažených všeobecných lekárov a gynekológov    Poštová banka dosiahla za deväť mesiacov zisk cez 45 mil. eur

    Trump opäť hrozí zvýšením ciel, dolár strácal
    Technologický index Nasdaq dosiahol nové historické maximum

     http://foto.sita.sk/tempdir/8/39106462.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/8/39106452.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/8/39106447.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/8/39106442.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/8/39106437.jpg