• MANAŽÉRSKE PREHĽADY Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

  Manažérske prehľady

  Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

 • PR TOP Najširšia distribúcia PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na väčšinu TOP spravodajských portálov

  PR TOP

  Pripravili sme pre najširšiu distribúciu PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na TOP spravodajské weby v balíkoch PR TOP a PR OPTIMUM.

 • Portál je určený pre predstaviteľov energetických firiem a relevantných inštitúcií, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

  vEnergetike.sk

  Portál vEnergetike.sk je určený tak pre odbornú verejnosť, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

 • WEBNOVINY.SK Spravodajský portál SITA, ktorý vám ponúka seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

  Webnoviny.sk

  Spravodajský portál SITA, ktorý vám najrýchlejšie ponúkne seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

    Koaliční poslanci požiadali o mimoriadne rokovanie výboru o prezidentovi Kiskovi

    BRATISLAVA 26. septembra (SITA) - Parlamentný výbor pre nezlučiteľnosť funkcií bude v stredu rokovať o tom, či prezident SR Andrej Kiska v predvolebnej kampani neporušil zákon. O zvolanie mimoriadneho rokovania výboru požiadali koaliční poslanci v pondelok. Predseda výboru Martin Poliačik [...]    Dostavba tretieho bloku sa pomaly blíži do finále

    Najpredávanejší benzín a nafta znova zlacneli
    Stredoslovenská distribučná patrí k najlepším platiteľom dane z príjmu    U tehotnej ženy z okresu Šaľa sa potvrdili osýpky

    Od pondelka už nebude svidnícka pôrodnica prijímať pacientky
    MZ: NKÚ potvrdil transparentnosť a efektívnosť pri nákupe lôžok do nemocníc    Bratislavská burza minulý týždeň klesla

    Americký akciový trh v piatok oslabil
    ZAUJÍMAVOSTI: Od Živnostenskej banky po UniCredit Bank

     http://foto.sita.sk/tempdir/9/36136077.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/9/36136072.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/9/36136067.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/9/36136062.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/9/36136057.jpg