• MANAŽÉRSKE PREHĽADY Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

  Manažérske prehľady

  Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

 • PR TOP Najširšia distribúcia PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na väčšinu TOP spravodajských portálov

  PR TOP

  Pripravili sme pre najširšiu distribúciu PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na TOP spravodajské weby v balíkoch PR TOP a PR OPTIMUM.

 • Portál je určený pre predstaviteľov energetických firiem a relevantných inštitúcií, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

  vEnergetike.sk

  Portál vEnergetike.sk je určený tak pre odbornú verejnosť, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

 • WEBNOVINY.SK Spravodajský portál SITA, ktorý vám ponúka seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

  Webnoviny.sk

  Spravodajský portál SITA, ktorý vám najrýchlejšie ponúkne seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

    Koaliční poslanci požiadali o mimoriadne rokovanie výboru o prezidentovi Kiskovi

    BRATISLAVA 26. septembra (SITA) - Parlamentný výbor pre nezlučiteľnosť funkcií bude v stredu rokovať o tom, či prezident SR Andrej Kiska v predvolebnej kampani neporušil zákon. O zvolanie mimoriadneho rokovania výboru požiadali koaliční poslanci v pondelok. Predseda výboru Martin Poliačik [...]    Slovenské elektrárne by chceli zavážať jadrové palivo do tretieho bloku v apríli

    Firmy musia investovať do výroby. Slovensko chce znížiť množstvo emisií o 20 %.
    Benzíny a nafta by mali mierne zdražieť, očakáva analytička    Nemocnica Michalovce má nové centrum intervenčnej angiológie za viac ako milión eur

    Komentár: Disidentka Kalavská odchádza, na jej miesto sa nikomu nebude chcieť
    Kalavská: Smer-SD sa ku mne ako k svojmu ministrovi nespráva adekvátne    Podľa prieskumu klesá počet Slovákov, ktorým sa zhoršuje finančná situácia

    Home Credit Slovakia pokračuje v rozširovaní pobočkovej siete
    Akciový trh v USA klesol, v centre pozornosti zostávajú obchodné rokovania

     http://foto.sita.sk/tempdir/7/39392872.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/7/39392867.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/7/39392862.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/7/39392857.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/7/39392852.jpg