• MANAŽÉRSKE PREHĽADY Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

  Manažérske prehľady

  Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

 • PR TOP Najširšia distribúcia PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na väčšinu TOP spravodajských portálov

  PR TOP

  Pripravili sme pre najširšiu distribúciu PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na TOP spravodajské weby v balíkoch PR TOP a PR OPTIMUM.

 • Portál je určený pre predstaviteľov energetických firiem a relevantných inštitúcií, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

  vEnergetike.sk

  Portál vEnergetike.sk je určený tak pre odbornú verejnosť, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

 • WEBNOVINY.SK Spravodajský portál SITA, ktorý vám ponúka seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

  Webnoviny.sk

  Spravodajský portál SITA, ktorý vám najrýchlejšie ponúkne seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

    PREZIDENT: Nezaloží politickú stranu, nebude kandidovať do NR SR

    BRATISLAVA 12. apríla (SITA) – Prezident Andrej Kiska nebude zakladať politickú stranu, nebude kandidovať do NR SR, a tým pádom neuvažuje ani o funkcii premiéra. To, či bude opätovne kandidovať na najvyššiu ústavnú funckiu ako nezávislý, nestranícky kandidát, oznámi do [...]    Najpredávanejší benzín a nafta znova zlacneli

    Plynovod Eastring je na dobrej ceste
    Regulačná novela cez prezidenta neprešla    Žilinská nemocnica modernizuje onkologické oddelenie

    Sadzba za poistencov štátu by sa mala zvýšiť na aspoň 4,41 %, apeluje OĽaNO-NOVA
    AOPP: Pokuty pre poskytovateľov poplatkami nepohnú    Dolár klesol oproti jenu, ale stúpol voči euru

    Wüstenrot stavebná sporiteľňa zvýšila štvrťročný zisk o 43 %
    Americké indexy opäť prekonávali rekordné úrovne

     http://foto.sita.sk/tempdir/0/32426131.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/0/32426126.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/0/32426121.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/0/32426116.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/0/32426111.jpg