• MANAŽÉRSKE PREHĽADY Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

  Manažérske prehľady

  Kým si vypijete rannú kávu, podáme vám report z najdôležitejších ekonomických a politických udalostí Slovenska. Zaručíme Vám, že vám neunikne žiadna dôležitá informácia. Buďte informovaní!

 • PR TOP Najširšia distribúcia PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na väčšinu TOP spravodajských portálov

  PR TOP

  Pripravili sme pre najširšiu distribúciu PR správ na Slovensku! Vašu správu dostaneme na TOP spravodajské weby v balíkoch PR TOP a PR OPTIMUM.

 • Portál je určený pre predstaviteľov energetických firiem a relevantných inštitúcií, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

  vEnergetike.sk

  Portál vEnergetike.sk je určený tak pre odbornú verejnosť, ako aj pre spotrebiteľov. Získajte prehľad o vývoji na slovenskom energetickom trhu a orientujte sa jednoduchšie!

 • WEBNOVINY.SK Spravodajský portál SITA, ktorý vám ponúka seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

  Webnoviny.sk

  Spravodajský portál SITA, ktorý vám najrýchlejšie ponúkne seriózne informácie sýtené faktami. Na naše spravodajstvo sa môžete spoľahnúť!

    PREZIDENT: Nezaloží politickú stranu, nebude kandidovať do NR SR

    BRATISLAVA 12. apríla (SITA) – Prezident Andrej Kiska nebude zakladať politickú stranu, nebude kandidovať do NR SR, a tým pádom neuvažuje ani o funkcii premiéra. To, či bude opätovne kandidovať na najvyššiu ústavnú funckiu ako nezávislý, nestranícky kandidát, oznámi do [...]    Energetici už chcú nového šéfa regulačného úradu

    EÚ pripravila investície za 22 miliónov. Súvisia so vznikom Energetickej únie.
    Ceny ropy sa znížili    Hygienici v Prešove zaznamenali ochorenia na salmonelózu a šigelózu

    Union a VšZP uhradia nezaočkovaným deťom vakcínu proti osýpkam
    Zaočkovanosť základnými očkovacími vakcínami mierne stúpa    Akciové trhy v USA aj v Európe rástli

    Manažérsky tím spoločnosti Home Credit sa rozšíril
    ROZHOVOR: Poštová banka chce byť inovatívnou bankou

     http://foto.sita.sk/tempdir/1/32344641.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/1/32344636.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/1/32344631.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/1/32344626.jpg http://foto.sita.sk/tempdir/1/32344621.jpg